Własna działalność gospodarcza? To realne!

No Comments
Fundusze unijne na rozwój firmy to oferta dla tych, którzy są zdeterminowani by powołać do życia działalność gospodarczą lub chcą modernizacji już istniejącego biznesu, lecz nie posiadają wystarczająco dużo własnych środków. Dzięki wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele sprawniej jest urzeczywistnić przedsiębiorcom idee własnego biznesu.

Dzisiejszy rynek budowlany w dużej mierze funkcjonuje na zasadzie zleceń i przetargów budowlanych. Co istotne, wymagania są bardzo wysokie, z tego powodu nie każda firma ma problem z „przebiciem się” na rynku pracy.Firmy takie mogą starać się o fundusze na nowy lub używany sprzęt budowlany (sprawdź co ma do przedstawienia sklep on-line eogniwa.pl) czy ładowarki teleskopowe.

Ładowarka

Źródło: www.flickr.com

Będąc w posiadaniu sprzętu budowlanego możemy liczyć na ekspansywny rozwój firmy. Popyt na koparki, minikoparki wciąż wzrasta, szczególnie w Lublinie, a o przedsiębiorcę, który oferuje zadowolenie Klienta dosyć trudno. Wyjątkiem może być .

Jeśli chcemy rozszerzyć działalność , możemy też zarabiać na maszynach w miesiącach, kiedy nie mamy właśnie zleceń. Czyli wypożyczać sprzęt, w momencie kiedy sami go nie używamy, za rozsądne stawki, lecz wciąż dla nas opłacalne. Ładowarka teleskopowa Ładowarka – patrz szczegóły -ęki swym niewielkim gabarytom pozwoli na szybkie wykonanie prac ziemnych w większości domostw.

Nie zapominajmy, że samo przyznanie dotacji nie zwalnia nas, właścicieli od wypełniania obowiązków wymaganych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia założenia w naszym przypadku firmy budowlanej, pod rygorem obowiązku udzielenia zwrotu otrzymanych środków razem z odsetkami.

Mimo wielu obaw i odpowiedzialności z jaką wiąże się własna działalność wiele osób decyduje się na ten krok z przeświadczeniem o jego sukcesie.
I jest to właściwa postawa, ponieważ popyt na usługi budowlane bezustannie idzie w górę. Zwłaszcza wiosenno-letnią porą mają miejsce nowe inwestycje budowlane. Prace zaczynają się od robót ziemnych, w związku z tym jest zapotrzebowanie na koparki gąsienicowe itp. maszyny budowlane. Opłaca się również współpracować z firmami, które już działają. Rekomendujemy pana Damiana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*