Zakup lokalu – deweloper czy rynek wtórny?

No Comments
Aktualnie na rynku nieruchomości mamy szeroki wybór nowych mieszkań. Jednakże każdy wie, że decyzja o zakupie swojego mieszkania do prostych nie należy.

Z reguły pierwszą kwestią, jaką trzeba rozważyć jest to, czy planujemy nabyć mieszkanie od dewelopera, czy też z drugiej ręki. Należy mieć na uwadze, że kupno mieszkania jest inwestycją długoterminową, stąd też warto dokładnie przeanalizować wszystkie opcje.Mieszkanie w nowym budownictwie posiada wiele pozytywów. Przede wszystkim nie trzeba się martwić problemami, związanymi z ewentualnymi remontami. Oprócz tego możemy liczyć na spore oszczędności związane z kosztami ogrzewania, gdyż nowe budynki są energooszczędne Zazwyczaj nie musimy się również martwić brakiem miejsca parkingowego.

Większość projektów dzisiejszych osiedli przewiduje dodatkowe miejsce na podziemny garaż.

Dom czy mieszkanie za milion

Autor: Prestige PR
Źródło: Prestige PR

Mieszkania od dewelopera to znakomitym rozwiązaniem dla rodzin, które posiadają odpowiednia zdolność kredytową. To także opłacalna inwestycja, gdyż takie mieszkanie nie traci tak szybko na wartości. Można także kupić mieszkanie pod wynajem. Więcej na: deweloper wrocław.

Ceny lokali mogą się znacząco różnić w zależności od województwa.Zasadniczo kosztowniejsze będą lokale w większych miastach, takich jak Kraków. Przykładowo sprzedaż mieszkań w Krakowie rośnie sukcesywnie, stąd ceny mieszkań będą tutaj raczej wysokie. Przekonasz się o tym klikając na nasz link: mieszkania od dewelopera Alpha Development. Oczywiście są inne czynniki, które kompensują tego typu niedogodności.

Jeżeli zaintrygował Cię ten artykuł, to przejdź na adres www i tam znajdziesz znacznie więcej rzetelnych treści.

Ciekawe: .

Przede wszystkim dobra infrastruktura miasta, duży rynek pracy i bogata oferta kulturalna miasta. Większość osób kupuje mieszkanie na kredyt w złotówkach, więc decyzję o zamieszkaniu w dużym mieście podejmują głównie ze względu na dobre warunki do życia. Dosyć szybko rosną także ceny mieszkań na rynku wtórnym.

Gdańsk Motława

Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com

W wypadku możemy swobodniej wybierać zieloną okolicę, w której mamy zamiar zamieszkać na co dzień, a także nietypowy rozkład mieszkania.

Niektórzy cenią sobie klimat dziewiętnastowiecznych kamienic, gdyż jest tu znacznie więcej przestrzeni. W secesyjnych kamienicach często na starych sufitach znajdziemy jeszcze piękne sztukaterie, a wysokie okna dają lepsze oświetlenie. Poza tym tego stare kamienice przeważnie mieszczą się w centrum miasta. Ten fakt przyciąga również inwestorów, którzy chętnie remontują tego typu mieszkania i wynajmują na biura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*