Współczesne projekty domówz garażem na dwa samochody

No Comments
Współczesne projekty domów odznaczają się zróżnicowaną estetyką, ciekawym zagospodarowaniem przestrzeni, a również użyciem wielu praktycznych funkcjonalności, jakie scalają stylistykę z komfortem użytkowania.

Nawet propozycje niewielkich domków zapewniają optymalne rozplanowanie powierzchni mieszkalnej. Wnętrza dostarczają wrażenie przestronności, a jednocześnie powodują odczucie przytulności.
zyski

Autor: Don Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Domy parterowe z garażem na dwa samochody potrzebują do realizacji więcej miejsca aniżeli domy ze strychem i piętrowe. Zaplanowanie wszystkich przeznaczeń użytkowych na poziomie podłoża nastręcza działki szerokiej i raczej płaskiej.

Opisany zagadnienie opisaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się ten wpis. Daj nam znać – przejdź do strony płyta plaster miodu .

Szczęśliwi posiadacze sporych i gładkich parceli mogą sobie zezwolić na realizację inwestycji, jaka okaże się funkcjonalna, ze względu na brak schodów. Inwestycje na podstawie piętrowych wzorów domów z garażem dwustanowiskowym są przeprowadzane z sukcesem na parcelach niekoniecznie płaskich, wymagają większego terenu. Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to na ogół rezydencje, czy też obiekty dwurodzinne.

Są parterowe i piętrowe propozycje budynków z dwoma miejscami garażowymi. W niewielkich obiektach można zaplanować miejsce dla dwóch samochodów pod jednym dachem. Struktura więźby dachowej, pokrywająca fasady części mieszkalnej zostaje przedłużona nad częścią garażową. Taki zabieg podlega ograniczeniom.

Jest to rozstrzygnięcie wykorzystywane z powodzeniem w propozycjach domów z garażem dwustanowiskowym i niewielką przestrzenią użytkową. W przypadku budynków o większym metrażu, linia dachu zostaje przełamana i garaż zyskuje dach(zobacz wpusty dachowe podgrzewane) o niezależnej konstrukcji.

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*