Co zrobić, aby dobrze zabezpieczyć obiekt noclegowy przez intruzami?

No Comments
Prowadzenie własnego obiektu noclegowego stanowi bardzo duże wyzwanie, które niesie za sobą ogromną odpowiedzialność związaną przede wszystkim z obowiązkiem zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa wszystkim gościom.

poddasze

Autor: Dulux®
Źródło: Dulux®
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Źródło: empak.com.pl

Pojawia się pytanie: jakie kroki podjąć by tego dokonać?
system kontroli dostępu w hotelu to bez wątpienia jedna z „metod” realizacji wspomnianego celu. W dzisiejszych czasach rekordy popularności biją cyfrowe zamki.

Odczuwasz, że ten artykuł był ciekawy, ale potrzebujesz więcej szczegółów. Nie zwlekaj – wejdź w ten link i kliknij po źródło.

Funkcję „tradycyjnego” klucza pełni tu przeważnie specjalna karta typu pay pass. Po odkodowaniu wszelkich niezbędnych danych impuls elektryczny odblokowuje i otwiera drzwi. Przedstawione rozwiązania znacznie ułatwiają gościom poruszanie się po obiekcie. Pozwalają też precyzyjnie ustalić uprawnienia dostępu w zależności od indywidualnych oczekiwań a także weryfikować kto i jak długo przebywa na terytorium hotelu, chroniąc go siłą rzeczy przed natrętami. Należy zauważyć, że producenci zamków elektronicznych coraz chętniej wyposażają je w szereg dodatkowych funkcji, takich jak między innymi: Automatyczne zamykanie lub alarm. Na rynku odnajdziemy sporo różnorodnych modeli prezentowanych zabezpieczeń – system kontroli dostępu w hotelu.

Przy zakupie warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę i funkcjonalność, ale także estetykę oferowanych rozwiązań. Nie zapominajmy bowiem, iż powinny one współgrać z aranżacją wnętrz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*