Łazienka niczym salon

No Comments
Łazienka doczekała się w końcu równouprawnienia. Na dzień dzisiejszy przypomina pokój. Ma być w niej miło jak w salonie i urokliwie jak w sypialni. Stosunkowo niedawno było to nieduże pomieszczenie pokryte od sufitu po podłogę kafelkami. Obowiązkowo z białą ceramiką. Takie banalne wnętrza odeszły w zapomnienie. Teraz, nadeszła pora na pokoje kąpielowe. Do takiej łazienki pasują nawet meble przeznaczone do salonu lub przypominające te z salonu.

nowoczesna łazienka

Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
Tapicerowane szezlongi, eleganckie komody dają sygnał, że łazienka służy nie tylko do kąpieli, ale i załapania chwili oddechu po męczącym dniu. Którą umywalkę zakupić aby było ładnie? E-sklepy oferują nam szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego coś dobrego: pary mają sporych rozmiarów umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę jak kropla wody, zwolennicy prostych form betonowe korytka, a wierni klasyce toaletową komodę. Sklepy proponują też gotowy zestaw szafka z umywalką. Wówczas trudno o stylistyczne błędy (obejrzyj – szafka pod umywalkę.

Pierwsze skrzypce w pokoju kąpielowym powinna grać spora wanna i funkcjonalna kabina prysznicowa. Wanna, dobrze kiedy jest wolno stojąca, druga – cała ze szkła. O zaletach kabin prysznicowych nie trzeba przypominać, jednak dociera to do nas szczególnie o poranku, gdy szybki prysznic budzi nas i ładuje pozytywną energią na cały dzień. To doskonałe uzupełnienie wnętrza łazienki oraz niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, zajmujące małą przestrzeń. Łazienka to pomieszczenie w którym komfort cieplny odgrywa istotną rolę.

Popularnym, dobrym pomysłem jest typowa drabinka, lecz rynek ma w dzisiejszych czasach do zaoferowania o wiele bardziej interesujące modele. W ten sposób inwestorzy podejmują odważniejsze decyzje i nabywają efektowne grzejniki dekoracyjne, np. Altantic. Może służyć jako ściana działowa, suszarka do ręczników a przede wszystkim atrakcyjny grzejnik dekoracyjny (polecamy też link do oferty). Wszyscy wiemy, że łazienka powinna być najcieplejszym pomieszczeniem w domu, toteż funkcjonalny grzejnik o właściwej wydajności cieplnej jest niezbędny. W tak szykownej łazience, w otoczeniu delikatnych kolorów oraz aromatycznych świec czekają nas przyjemne chwile relaksu, niczym w najdroższym Spa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*