Co warto kupić przed zimą

No Comments
Idzie zima. Specjaliści od pogody przewidują, że tej zimy sypną wielkie ilości śniegu. Śniegu będzie więcej, niż w poprzednich latach. Dobrą przepowiednią jest to, że słupek rtęci nie obniży się o wiele stopni poniżej zera.

zima

Tak czy inaczej, nie należy pozwolić się zaskoczyć. Warto udać się do sklepu i zdobyć nieodzowne przedmioty, które ułatwią przeżyć nadchodzące tygodnie pełne białego puchu. Podstawowym ekwipunkiem, jaki należy zdobyć, jest naturalnie łopata. I to odpowiedniej jakości, zatem najlepszym wyborem będzie łopata Fiskars .

Ekwipunek tej marki cechuje się trwałością wykonania i uczciwymi cenami. Dobre łopaty Fiskars znajdziesz już za kilkadziesiąt złotych. To niewielkie pieniądze, za które otrzymasz ergonomię odśnieżania. Modeli jest w sklepach sporo, więc będziesz mógł dokładnie dopasować łopatę do swoich wymagać. Interesującym modelem jest FISKARS 142070, która została wykonana z lekkiego metalu, przez co narzędzie jest lekkie i komfortowe w użyciu. Duża łyżka pozwala na załadowanie znacznej ilości białego puchu, czyniąc odśnieżanie zajęciem prędkim i mało męczącym.

Bywa, że człowiek nie ma energii ani chęci przerzucać śnieg całymi dniami. Najfatalniej, gdy rewir do odśnieżania jest naprawdę ogromny, a śnieg bezustannie spada z chmur. Tak najprawdopodobniej będzie dziać się w grudniu i styczniu. Ratunkiem okazują się spalinowe odśnieżarki. Dobrym modelem jest odśnieżarka Agroma (zobacz na Typ ST14106L cechuje się motorem na benzynę o mocy czternastu KM i dalekim odrzutem śniegu. To bardzo korzystne atrybuty i wszyscy powinni rozważyć zakup tego modelu sprzętu.

Jest taką substancję, która uchroni ciebie i twoją rodzinę przed potłuczeniem na oblodzonym chodniku. Chlorek magnezu , bo o nim rzecz, znakomicie przyswaja wodę i wydziela ciepło, które topi lód. Dlatego pasuje też świetnie do usuwania śniegu.

Wciągający materiał? Jeżeli jesteś tego zdania, to równie absorbujące treści poznasz również we wpisie (https://trops.pl/fugi-i-silikony-bydgoszcz), który jest tutaj!

Co bardzo istotne, chlorek magnezu nie pozostawia nieestetycznych śladów (jak sól) oraz nie grozi roślinom, czyli możesz swobodnie sypać go na trawniku.

Źródło: e-hortico.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*