Bardzo odporne i trwałe systemy budowlane porotherm

No Comments
Wracającym zagadnieniem połączonym z budowaniem jest znalezienie sposobu na zagwarantowanie jakości prowadzonych prac murarskich. Większość z nich wymaga nie tylko specjalistycznej mądrości technicznej, ale także rzeczowych kwalifikacji użytecznych murarzy. Ma to związek ze złożonością zadań budowlanych i fachowych wypływających z zastosowania rozmaitych tworzyw i ich dwustronnych zależności.

System Porotherm DRYFIX

Autor: Wienerberger.
Źródło: Wienerberger.

Pustaki Porotherm są odporne i trwałe. Można z nich utworzyć wszystkie odmiany ścian.

Zaintrygował Cię ten temat? Jeżeli tak, to przejdź do nowego artykułu i czytaj informacje (https://www.invado.pl/produkty/drzwi-okleinowane/drzwi-plaskie/drzwi-okleinowane-dolce) o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Pustak Porotherm idealnie nadaje się do skonstruowania środkowych ścian działowych. Z kolei pustaki o największych przekrojach mogą być używane do budowy jednowarstwowych ścian obrzeżnych, bez dodatkowego docieplenia. Wszelkie proponowane ceramiczne pustaki ścienne cechują się bardzo trafnymi własnościami termoizolacyjnymi, oraz akustycznymi.

Układ ceramicznych pustaków Porotherm nie tylko do granic możliwości upraszcza realizacja prac murarskich, ale za sprawą swojej kompletności o wiele je przyspiesza. Do rodziny pustaków Porotherm należy ósemka rozmaitych modeli pustaków, w tym połówkowe i narożnikowe. Pośród nich znajdują się dwa urządzone w tzw. kieszenie. Wykorzystuje się je przy murowaniu otworów na okna i drzwi. Kieszenie wypełnia się wtenczas dodatkową izolacją cieplną.

Dokładność pustaków Porotherm zezwala na wygodę przeznaczenia w toku murowania niezwykle cienkiej spoiny i nakładanie zaprawy za pomocą specjalnego wałka. Znacznie przyspiesza to robotę w porównaniu z tradycyjną technologią murarską.

Szczegółowe wiadomości na podany w tym artykule są Ci niezbędne? Bez nerwów. Kliknij w poniższy link i wszelkie inne wątki tu wyszukasz. Zachęcamy!

Pustak ceramiczny szlifowany pozwala na stawianie energooszczędnych ścian i pomniejsza do minimum niebezpieczeństwo powstawania mostków cieplnych.

Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU

Autor: Eskadra Publica
Źródło: Eskadra Publica

Znaczny wymiar pustaków Porotherm umożliwia wymurować ścianę w błyskawicznym tempie. Średnica pustaków została zaprojektowana tak, ażeby mur konstrukcyjny był naraz powłoką termoizolacyjną. Jedna powłoka i szczególnie bezproblemowa technologia murowania zmniejszają okres i wartości prowadzenia budowy. Używanie układu Porotherm, pozwala w pełni zadowolić przewidywania inwestorów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*