Na jakie czynniki zwrócić uwagę kupując piłkarzyki lub stół bilardowy?

No Comments
Niejeden facet pragnie mieć w swoim domu piłkarzyki. Dają one fajną rozrywkę w gronie przyjaciół oraz beztroską rozrywkę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje dużo miejsca, w związku z tym można go ustawić dosłownie w dowolnym miejscu. Cieszą się one także sporą sławą w barach, pudach czy też świetlicach.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Piłkarzyki można rozdzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Różnią się one tym, że te zarobkowe zawierają wrzutnik na żetony lub drobne. Gdy zdecydujemy się na zakup takich piłkarzyków należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim fajnie by było, aby w górnej części stołu miały one szklaną taflę. Dzięki niej powiększa się wygoda zabawy oraz osłania ona sprzęt przed błyskawicznym zniszczeniem. Tutaj oferta: gra w piłkarzyki. Istotne jest też światło. Powinno być ono dobrze dobrane to znaczy tak, by nie raziło graczy w oczy oraz było należycie jasne. W przypadku, gdy prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać również nasze pociechy trzeba kupić takie, które posiadają teleskopowe pręty. Dzięki temu wypychana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie sprawi urazu gracza z drugiej drużyny.

granie w bilard

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

Za wyjątkiem piłkarzyków pospolitym pragnieniem panów są również stoły bilardowe. Tutaj już należy mieć dużo wolnej przestrzeni, aby się zmieścił, nie przeszkadzał i szczególnie, aby można było swobodnie grać. Również ważne jest to, z czego został zrobiony a co za tym idzie, ile waży. Te zrobione z najwyższej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, w związku z tym są stabilne w trakcie gry. Należy, więc się dowiedzieć czy konstrukcja budynku utrzyma taki ciężar. Kolejnym ważnym elementem jest sukno. Im mniej jest ono kosmate tym szybszy i dokładniejszy jest ruch bili. Prócz stołu znaczące też są elementy do niego. Trzeba nabyć kije bilardowe, które pochodzą od bardzo dobrych producentów. Jednakże, kiedy jesteśmy osobami, które dopiero zaczynają swoją historię z bilardem znakomitym wyjściem są niedrogie modele.

Nie ociągaj się! Jeśli zainteresował Cię nasz wpis, to czytaj również kuchenka turystyczna inne informacje na wybrany temat. Opracowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Od czasu do czasu takie akcesoria jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill załączane są do stołu. Sprawdź także inne interesujące propozycje: kliknij tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*