Nowoczesne rozwiązania kuchenne

No Comments
Wyposażenie wnętrz, szczególnie kuchni, to coś, na punkcie czego wiele kobiet ma obsesję. Zwłaszcza, jeżeli mamy do czynienia z osobą przepadającą za gotowaniem. Tym bardziej, że z każdej strony, w każdej galerii handlowej otacza nas mnóstwo stoisk sprzedających różnego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Sprzedają one wszystko: poczynając od najzwyklejszej ceramiki, przez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te najnowocześniejsze opcje, które są ostatnimi czasy niezwykle chodliwe, z uwagi na swoją wyjątkową praktyczność. Wytwórcami tego typu przyrządów są dwie firmy, na temat których informacje zawarte są w poniższym tekście.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą firmą, której nie można pominąć wyposażając kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska firma, znana już w ponad 40 państwach w różnych obszarach świata. Jej wyroby charakteryzują się niezwykłą oryginalnością, użytecznością, wspaniałą jakością oraz niecodziennym stylem. Interesujący jest materiał używany do produkcji przyborów – Lekue jest ogólnoświatowym liderem w dziedzinie tworzenia produktów do celów kulinarnych z silikonu.

W swojej ofercie ma szeroką gamę rozwiązań – od foremek do wypieku ciast, ciasteczek po nowatorskie akcesoria, takie jak na przykład worek do gotowani, talerze w komplecie lub też formy na kostki lodu – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cały asortyment wyróżnia się żywymi barwami, oraz interesującymi formami. Na pewno są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię oraz sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny wahają się od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na szczególną uwagę zasługuje też firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od przeszło 30 lat zadziwia interesującymi oraz innowacyjnymi projektami. W obecnej ofercie znajdują się radosne, kolorowe oraz użyteczne na co dzień produkty z melaminy. Pytanie czym jest owa melamina – jest ona materiałem syntetycznym, który wizualnie i w dotyku przywodzi na myśl ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość oraz wytrzymałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do produkcji wyrobów firmy Zak Designs wykorzystywane są tylko materiały najwyższej jakości, z tego powodu wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem. Wesoła kolorystyka i jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo powodują, że przygotowywanie i serwowanie dań staje się przyjemnością. W ofercie posiadają większość niezbędnych akcesoriów kuchennych: wszelkiego rodzaju pudełka, szklanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu zł za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład dzbanek).

Produkty tych firm nierzadko możemy znaleźć w sklepach w pasażach handlowych oraz w Internecie.

Nie chcemy zezwolić na to, żebyś nie uświadczył wszystkich szczegółów na podobny temat. Namawiamy zatem do następnego wątku. W nim oczekuje na Ciebie ciekawostka (http://www.klimanet.pl/).

Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, bądź po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyszukuje nam się kilkanaście odnośników do pożądanych portali internetowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*