Sprzedaż nowych lokali mieszkalnych w Warszawie.

No Comments
Ruszyła sprzedaż apartamentów w dwóch warszawskich obszarach – Praga Południe i Warszawa Bemowo. Do kupienia są modernistyczne i funkcjonalnie zaprojektowane lokale mieszkalne z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Eleganckie osiedle znajduje się nieopodal od centrum Warszawy, w zacisznej dzielnicy.

Usytuowanie osiedla z jednej strony zapewnia ciszę, z drugiej zaś strony dostarcza wszystko czego potrzeba. Nieopodal osiedla są liczne supermarkety, apteki, szpitale oraz placówki oświatowe.

tutaj

Autor: Manav Sharma
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania na Pradze Południe zapewniają wysoką jakoś wykonania z inteligentnie zaaranżowaną przestrzenią tworząc przy tym niebywale komfortowe warunki bytowe – sprawdź ofertę. Wszystkie lokale, w zależności od kondygnacji na której są położone, mają wliczone w cenę rozłożyste balkony tarasy lub ogródki. We wszystkich apartamentach zastosowano też ponadwymiarowe okna uzyskując przy tym najlepsze z możliwych doświetlenie pomieszczeń, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni.

Wizytówką budynków są obszerne i przestronne klatki schodowe oraz delikatne, gipsowe fasady pomalowane w słonecznych pastelowych barwach. Sprzedaż mieszkań w dzielnicy Warszawa Bemowo znajduje się na osiedlu u zbiegu ulic Górczewskiej i Lazurowej. To jedna z najsłynniejszych lokalizacji w mieście. Niewątpliwym plusem tego usytuowania jest doskonała komunikacja miejska. Z łatwością można dostać się w w każde miejsce w stolicy.

Ten serwis internetowy pośrednik nieruchomości toruń ma wciągające dane na opisywany temat, więc, jeżeli ta tematyka Cię absorbuje, to sprawdź to obowiązkowo.

Nieopodal osiedla zlokalizowane jest metro oraz liczne linie tramwajowe i linie autobusowe.

Apartament

Autor: Mark Hogan
Źródło: http://www.flickr.com
O niebanalnym obliczu osiedla decyduje interesująca kompozycja barw oraz naturalne produkty użyte do wykończeń elewacji. Każdy lokal posiada balkon. Apartamenty na parterze mają przydomowe działki, a te na ostatnich piętrach – wygodne tarasy, z których rozpościera się bajeczna panorama na stolicę. Projekt łączy w sobie komfort z użytkowością, oferując w podziemiach budynku miejsca postojowe.

Sprzedaż mieszkań w rejonie Warszawa Bemowo i Praga Południe już ruszyła.
Nowe apartamenty na Pradze Południe i w Bemowie oddane zostaną do użytkowania w czerwcu 2016 roku.
Metraż lokali wynosi od 25 do 105 m².
Cena za m² kosztuje od 7400 – 7800 zł.
Obydwa osiedla są ogrodzone, z dozorem i chronione przez 24 godziny na dobę przez uznaną firmę ochroniarską.

Propozycja ta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*