Jak szybko sprzedać swoje własne mieszkanie? Sprzedajemy mieszkanie – samodzielnie albo przez agenta.

No Comments
Gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć kluczową decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy skorzystamy z pomocy agencji nieruchomości. Niestety, sporadycznie się zdarza, że spotyka się naprawdę rozsądnych agentów. Pojawiło się przekonanie, że to w większości studenci, którzy dorabiają w ten sposób oraz, iż pośrednik przestaje się nami interesować, w chwili kiedy wychodzi, iż ich prowizja ze sprzedaży będzie mała albo że osoba kupująca raczej nie zdobędzie kredytu na jego zakup.

mieszkanie na sprzedaż

Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com

Swoje mieszkanie możemy sprzedać sami i ekspresowo wyszukać kupca, ale należy właściwie do tego podejść.

Jeśli chcesz poznać większą ilość detali na prezentowany w tym miejscu temat, to użyj źródła zaprezentowanych w zbliżonym tekście.

W pierwszej kolejności sensownie stworzone ogłoszenie – sprzedam mieszkanie bez pośredników Szczegółowe, ale konkretne – bez za wielu niepotrzebnych wiadomości, opatrzone pięknymi zdjęciami, z dodanym rzutem z góry i wymiarami. I przede wszystkim prawdziwe. Wiele ludzi ma złe relacje z agentami, więc poszukuje ogłoszeń, jakie mają słowa sprzedam mieszkanie bez pośredników. Roześlijmy treść ogłoszenia na kilkanaście portali i oczekujmy na telefony. Drugi krok – informacja wśród rodziny i znajomych. Poczta pantoflowa bywa całkiem przydatna w rozpowszechnieniu wiadomości o sprzedaży mieszkania. Jeśli nasze mieszkanie znajduje się przy ulicy, warto w oknie albo na balkonie powiesić banner.

Nie czekaj dłużej – kliknij ten link – zobaczysz tam uwagi z www dotyczące tej tematyki, one także zapewne niezwykle Cię zainteresują.

„mieszkanie sprzedam Szczecin”. Jego zamówienie to koszty wysokości parudziesięciu zł, lecz „zwrot z inwestycji” może przyjść szybciej, niż się spodziewamy – sprawdź sam. Warto mieć dodatkowy nr telefonu i podać go w naszym ogłoszeniu czy też na bannerze. Jeśli ktoś nie ma czasu żeby pokazywać mieszkanie zainteresowanym, warto zlecić to działanie agencji nieruchomości.

szczecin

Autor: a.fiedler
Źródło: http://www.flickr.com

Istotne, żeby trafić na bardzo solidną firmę, która zatroszczy się o nas całościowo, a nie zawęzi swoich działań do tego, co umielibyśmy zrobić samodzielnie, to znaczy umieszczeniu takiego ogłoszenia „mieszkanie sprzedam Szczecin” i pokazywaniu go osobom zainteresowanym. Pamiętajmy o tym, iż agent dostaje prowizję, więc musi postarać się o coś więcej. W sprzedaży mieszkania istotnych jest wiele poszczególnych czynników. Stan mieszkania, ładna lokalizacja, sąsiedztwo, koszty administracyjne, ale czasem nawet sąsiedzi czy stan klatki schodowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*