Jeśli, chcesz zminimalizować wydatki na ogrzewanie pomyśl o ociepleniu poddasza!

No Comments
Jesień stanowi niewątpliwie wyjątkowy czas. Niesie nam w „darze”, kolorowe liście, żołędzie, lecz również nierzadko ponurą aurę, depresję i chłód.

dom - rzut

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Nim zdążymy się spostrzec przyjdzie zima.

Warto już już dziś odpowiednio przygotować się na jej nadejście. Winni pomyśleć o tym głównie właściciele domków jednorodzinnych. Wrocław może poszczycić się niesłychanie bogatą „bazą” firm oferujących tego typu usługi jako ocieplenie poddasza (sprawdź szczegóły), to idealny sposób na to, żeby zminimalizować wydatki ponoszone na ogrzewanie a także zdecydowanie zwiększyć komfort mieszkania. Na rynku znaleźć można mnóstwo rozmaitych materiałów izolacyjnych. Nasuwa się pytanie: na jaki się zdecydować? Dobrze byłoby wybrać sprawdzone tworzywo najwyższej jakości, które dobrze wypełni wszystkie wolne przestrzenie między więźbą dachową, nie pozostawiając żadnych szczelin i utrzymując swą sprężystość. Od tego bowiem w dużej mierze zależy skuteczność wykonanego ocieplenia. Istotna jest również grubość izolacji. Przeważnie, powinniśmy stosować dwie warstwy. Pozwoli to zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia tzw. liniowych mostków termicznych a w efekcie zapobiec utracie ciepła – inne rekomendacje http://olszewscy.org.pl/J]

komfort

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze byłoby zauważyć, że poprawnie przeprowadzone ocieplanie poddasza dodatkowo, ochroni nas przed ogniem, hałasem, zapewniając domownikom ciszę i spokój.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*