Kto planuje przeniesienie do Warszawy w 2013 roku?

No Comments
Mimo wysokich cen Warszawa wciąż jest celem emigracji młodych Polaków. Stolica nadal bardzo wyróżnia się na tle innych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod kątem zarobków i ilości ścieżek rozwoju osobistego. Umiejscowienie tam wielkich korporacji daje sporo miejsc pewnej pracy, dla ludzi zarówno z branży IT, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym – np. rewidentów czy ekonomistów.

przedpokój

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

W 2012 roku powstało w stolicy prawie 12000 nowych miejsc zatrudnienia, z czego praktycznie siedemdziesiąt procent było przeznaczonych dla młodych osób, chcących mieszkać w Warszawie. Stan ciągłego boomu na zatrudnienie powoduje ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na mieszkania.

Gdy będziesz szukać dodatkowych informacji na wątek omawiany w niniejszym poście, to wejdź tu brama 6m – niewątpliwie te materiały również Cię zainteresują.

W minionym roku, główną metodą uzyskiwania przez ludzi w Warszawie pasywnego dochodu był wynajem mieszkań warszawa wzbogaciła się o prawie 1200000 zł z tytułu wpływów podatków od wynajmu nieruchomości.

Piękne wnętrze z idealnie dobranymi schodami

Autor: Proma Polska

Dla wielu nowych mieszkańców stolicy, głównym problemem jest wynajem mieszkania warszawa w tej kwestii także jest miastem, jakie przoduje pod względem ilości mieszkań. Ekonomiści twierdzą, że w roku 2013 liczba ogłoszeń (czyli pieniędzy dla kasy miasta) urośnie o ok 10 procent . Spowodowane jest to spora liczbą nowych inwestycji budowlanych w Warszawie. Mieszkania Warszawa w ostatnim roku sprzedawały się niezwykle bezproblemowo. Warszawa była jedynym miastem, które, w odróżnieniu przykładowo od Katowic czy Krakowa, sprzedało wszystkie domy i inwestycje mieszkaniowe, jakich termin oddania do użytku kończył się w połowie 2012 roku.

A jak zapatrujemy się na rok 2013?
Cieszyć się mogą nie tylko developerzy, jak i ci, którzy polują na własne mieszkanie Warszawa bowiem wydała o 7 % zezwoleń na zabudowę więcej, niż w roku 2011.Naturalna konkurencja wśród sprzedawców nieruchomości i budowlańców wprowadza rozsądne ceny mieszkań (jakie w stolicy sięgają już kwot bardziej “europejskich”), a spora ilość nowych inwestycji pozwoli kupującym przebierać do woli.

Jeśli więc szykujesz wyjazd za pracą do Warszawy i chcesz poszukiwać tam nowego mieszkania, rok 2013 będzie dla ciebie niezwykle dobrym rokiem.

Dowiedz się więcej o dekoracji pokojów przy przeprowadzce odwiedzając: !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*