Wyremontowanie mieszkania będzie prostsze z kafelkami

No Comments
Jeżeli stoi przed nami trudne zadanie remontu mieszkania, trzeba zastanowić się nad wieloma szczegółami. Miejscami, o jakie szczególnie należy zadbać ze względów zdrowotnych są łazienka i kuchnia.
Poważnym dylematem, jaki od razu nam się nasuwa będzie to, które wybrać płytki do łazienki oraz kuchni.

układanie podłogi, kafelki wykończenie

Autor: Azchael
Źródło: http://www.flickr.com
Winny być one ładne a jednocześnie łatwe w czyszczeniu. Musimy zdecydować, które płytki nam pasują (układanie płytek ceramicznych). Na rynku są ich trzy podstawowe typy: terakota, glazura jak również gres.

Jeżeli taka tematyka Cię absorbuje, bez zwłoki kliknij ten odnośnik. Przedstawiana w tamtym miejscu polecana strona www (https://rolety123.pl/zaluzje-warszawa/) na pewno też Cię wciągnie.

Dobrze jest wiedzieć, że glazura nada się dobrze na ścianę, terakota natomiast na podłogi, ponieważ bywa bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia. Gres można przeznaczyć zarówno na ścianę jak na podłogi. Są to więc płytki uniwersalne. Jeżeli interesują nas doskonałej jakości kafelki Lubin czy Legnica z pewnością zaproponują nam coś wyjątkowego. Są to mniejsze miejscowości, ale nie aż tak niewielkie, aby nie było w nich punktów sprzedaży z artykułami budowlanymi.

Nie same płytki mówią bowiem o wyglądzie wnętrza, lecz również doskonale wykonane glazurnictwo. Kafelki posłużą nam przez lata, jeżeli tylko właściwie je wybierzemy oraz położymy – Ceramico układanie glazury.
Decydując się na płytki dobrze jest wziąć pod rozwagę ich parametry. Kafelki o najmniejszej nasiąkliwości świetnie zdadzą egzamin w pomieszczeniach chłodnych. Dobrze jest zwrócić także uwagę na odporność jeśli chodzi o zabrudzenia. Te bardziej odporne świetnie nadadzą się do kuchni. Do łazienki ponadto warto wybrać kafelki antypoślizgowe, łatwe do utrzymania w czystości.

Jeśli interesują nas dobrej jakości płytki Lubin z pewnością zaoferuje coś wartego polecenia. Najkorzystniej jest wybrać kafelki z tej samej partii produkcyjnej, aby zyskać gwarancję, iż kolorystyczny odcień płytek będzie taki sam. Nie zapomnijmy o zakupie doskonałego kleju oraz fugi do płytek.

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*