Przy dekorowaniu łazienki i kuchni, z reguły szukamy akcentów, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

No Comments
Rozwiązanie ze zwykłymi płytkami powoli odchodzą do lamusa. W obecnych czasach Polacy stawiają na nietuzinkowe pomysły.
Dawniej kuchnię i łazienkę wykańczało się płytkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Dziś powoli odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obydwóch pomieszczeniach pojawiają się kolejne tworzywa. Nierzadko bywa to przykładowo kamień albo szkło. Nawet drewno poczuło się przyjemnie w wilgotnych pomieszczeniach. Powinno być po prostu właściwie zabezpieczone. Pojawia się zatem pytanie, czy klienci już całkowicie odeszli od kafelek? Rzecz jasna, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie mocno się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się na przykład neutralne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu i wybiera jakiś fragment ściany, który chce się wyeksponować. Tam daje się dekory. Są to płytki o intensywnym odcieniu oraz wzorze, które mają przyciągnąć oko. Szalenie popularne są na przykład niebieskie dekory, które przypominają wyglądem płytki, które często można dostrzec na lizbońskich budynkach.

Taka tematyka jest dla pewnych osób nieco kontrowersyjna. Jeśli chcesz przeczytać inne zdania na analizowane tutaj zagadnienie, to poznaj więcej opinii na ten temat (https://eshop.pronar.com.pl/wkretaki-wiha-2)!

Opcji mamy jednak o wiele więcej. Mogą być to piękne kwiaty albo geometryczne figury. Dostępność odcieni też powala. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne posiadają również różny kształt. Mogą być to malutkie kwadraty naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są również długie płytki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Ze względu na to, że dekory mają wyraziste kolory, to nie kładzie się ich na całej powierzchni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*