Coraz więcej Polaków decyduje się na kompleksową termomodernizację, która polega na wymianie kotła oraz ociepleniu budynku

No Comments
Jeśli pragniemy, aby obniżyły się nasze rachunki za ogrzewanie, to musimy wyłożyć większą sumę. Na szczęście odzyskamy ją za jakiś czas.
Duży procent Polaków, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych, teraz chcą zrobić ocieplenie domu.

mieszkania od dewelopera

Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to wielki koszt, jednakże po prostu jest potrzebny. Wtedy nie ucieka nam z domu ciepło.

Musisz mieć świadomość, że nasza strona internetowa (https://sacher-cnc.pl/o-nas/) może pomóc Ci w uzyskaniu interesujących danych na jakikolwiek wątek. Taka strona z pewnością Ci się będzie podobała.

Po pewnym czasie inwestycja nam się zwróci. Pamiętajmy o tym, że obłożyć styropianem musimy nie tylko zewnętrzne ściany. Znaczna ilość ciepła ulatnia się również przez dach. Jeżeli posiadamy w domu poddasze, którego nie używamy, to trzeba również ocieplić dach. Dobrym wyjściem będzie także ocieplenie piwnicy, nieważne, czy znajduje się ona w całości pod powierzchnią ziemi czy nie. Jeśli na dodatek mamy w domu stary kocioł grzewczy, to nadszedł czas, abyśmy wymienili go na nowy. W tej kwestii i tak za jakiś czas dopadnie nas przymus, ponieważ zmieniły się w naszej ojczyźnie przepisy. Będziemy musieli nabyć ekologiczny piec i dobrze byłoby uczynić to przed 2021 rokiem. Jeśli zainteresowała nas termomodernizacja naszego domu, to musimy sprawdzić, czy nasze miasto zapewnia jakieś zwroty za wykonane prace. W różnych województwach Polski jest z tym różnie.

Należy zatem sprawdzić w sieci albo udać się do urzędu i zapytać, na co można liczyć. To istotne, ponieważ może być, że będziemy mogli zaoszczędzić znaczną sumą pieniędzy, gdyż państwo wspiera walkę z zanieczyszczeniem powietrza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*