Niejedna przedstawicielka pięknej płci uwielbia spódnice, zwłaszcza jeśli podkreślają one ich piękną sylwetkę

No Comments
Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie każdej damy, ponieważ są wiecznie modne.
Są tacy, którzy wyrokują, że w spódnicach muszą chodzić jedynie szczupłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Świetnie dobrana spódnica pasować będzie niejednej pani. Po prostu musimy ją dobrać do sylwetki.

Czy zaintrygował Cię ten wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to kliknij to (http://www.sarakhman.pl/kafarowanie/) i przejrzyj tam następne fascynujące wątki. Nie zwlekaj!

I tu należy zwrócić uwagę na kilka spraw. Pierwsza z nich to długość. Druga kwestia tyczy się tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder i nóg będzie pasował wyłącznie smukłym oraz wysokim kobietom. Takie, które posiadają szersze biodra, muszą raczej wybierać szersze kroje. Ważne wydaja się być również wzory. Paskowa spódnica może być rewelacyjnym rozwiązaniem dla wielu sylwetek. Paski mogą być wszakże poziome i pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach oraz udach. Powinny zatem wybierać je panie o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski muszą znajdować się w szafie tej pani, która ma szersze uda i chce to ukryć. Ten efekt będzie mocniejszy, jeżeli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą posiadać rzecz jasna przeróżną szerokość oraz różne odcienie. Pastelowe zdają się być bardziej szykowne i zapewne idealnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o mocnych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z przyjaciółkami albo na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Z tego powodu zawsze powinnyśmy trzymać ją w swojej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.

Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*