Temperatura, która przekracza 40 stopni, często nie daje szansy, by normalnie funkcjonować oraz pracować

No Comments
Każdy lubi lato, kiedy jest na urlopie. Jednak saharyjskie upały w mieście mogą każdego totalnie wyprowadzić z równowagi.
Lata w naszej szerokości geograficznej w ostatnim czasie bywają upalne.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com
powietrze stoi, a asfalt się roztapia. W mieście bywa to dość mocno odczuwalne, gdyż w betonowej dżungli temperatura jest jeszcze wyższa. Szczególnie groźne jest to dla małych brzdąców oraz seniorów.

Jeśli taki artykuł Cię zaabsorbował, to bez wahania kliknij ten odnośnik – ta unikalna strona (https://tomiservice.pl/sklep/kaciki-kawowe) z pewnością również okaże się dla Ciebie wartościowa!

Tak jak większość biurowców i centrów handlowych ma już zainstalowane klimatyzatory (taka tendencja przyszła z zachodu), to instalowanie klimatyzacji w apartamentach to w Polsce nowość. Jednakże sektor prywatnych klientów rośnie w zastraszającym tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła spółka Samsung. Zaprojektowała linię klimatyzatorów, które noszą piękną nazwę Prestige. Są one niezwykle eleganckie. Ich wygląd powinien się więc pasować do wnętrz choćby najbardziej wymagających klientów. Są to rzecz jasna klimatyzatory naścienne. Zajmują niewiele przestrzeni, a są bardzo skuteczne. Potrafią ochłodzić dużą przestrzeń, przy czym są ciche i zużywają mało prądu. Z prawej strony urządzenia widnieje niewielki panel, na którym wyświetlana jest informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko schładza powietrze, ale także oczyszcza je z drobnoustrojów oraz alergenów dzięki dołączonemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI stulecia również i ten model może być sterowany przez telefon lub tablet. W tym celu ma wbudowaną opcję Wi-Fi. Dzięki temu można nim kierować zdalnie.

Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*