Gdzie konkretnie oraz do czego służą wykorzystywane w fabrykach nawilżacze powietrza?

No Comments
Przemysłowe nawilżacze powietrza dają możliwości utrzymania odpowiedniej wilgoci m.in. w pomieszczeniach wytwórczych, w pomieszczeniach biurowych użytku publicznego czy też w pomieszczeniach magazynowych.
Urządzenia tego typu udostępniają to w zależności od potrzeb oraz zastosowań na osiągnięcie rzeczywistej mgiełki ujemnie spolaryzowanej albo aerozole solankowe w sprayu, aromaterapii czy ochrony roślin.

koszt budowy domu

Autor: Litage Publishing
Źródło: http://www.flickr.com
Takie nawilżacze przemysłowe mogą wytwarzać mgłę czy też aerozol o zakresie rozdrobnienia cząsteczek od 0,5 mikrona do 30 mikronów. Jak więc jest widoczne, spektrum mgły oraz aerozoli noszą takie nazwy jak: suche, wilgotne lub mokre. Umożliwiają całościową albo częściową obróbkę uszlachetniająca powietrza w pokojach zamkniętych, strefach stanowiących je układach klimatyzacji w zakresie nawilżenia, wzbogacenia w pożądane elementy, czyli aerozole albo przy oczyszczaniu.

Sprawdzona informacja z www przyda się każdemu. Zatem namawiamy do przeczytania naszego następnego tekstu. Znajdziesz go pod poniższym linkiem.

Przykładowe wykorzystanie takich nawilżaczy to profesjonalne nawilżanie mgłą przy jednoczesnym oczyszczaniu powietrza z różnych nieczystości typu kurze, pyłki, dymy.

nawilżacze przemysłowe

Źródło: pixababy.com
W dużych pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych, wytwórczych czy handlowych albo sanatoryjnych o powierzchniach od 600 metrów kwadratowych i kubaturze do 2000 m3. Takie nawilżacze przemysłowe mogą być również stosowane w procesach wytwórczych i laboratoryjnych w takich dziedzinach jak chemiczna, dziewiarska, meblarska, poligraficzna czy też papiernicza lub piekarnicza. Jako nawilżacze w pomieszczeniach do 600 cm2 oraz kubaturze do 2000 m3.

Takie narzędzia mogą produkować zawilgocenie w postaci mgiełki o temperaturze otoczenia oraz o znakomitym rozdrobnieniu 1 do 30 mikronów, która całkowicie jest pochłaniana przez powietrze będące w kompletnym pokoju lub mogą nawilżać tylko określone obszary stanowiskowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*