Każdy prezes spółki transportowej zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebne są mu pasy do zabezpieczania dostarczanego ładunku

No Comments
Ludzie, którzy pracują w sektorze transportowym, wiedzą, jak niezbędne są taśmy transportowe, by ładunek mógł w nienaruszonym stanie dojechać na miejsce.

pasy transportowe

Autor: DnlRxn
Źródło: http://www.flickr.com

Pasy transportowe może są niezauważalne dla postronnego obserwatora, ale są niezbędne, żeby cały ładunek nie uszkodził się podczas przejazdu. Najważniejsze jest to, że nie są one kosztowne, zatem nie trzeba oszczędzać na ich zakupie. Dobrze byłoby wybrać te, które mają najlepsze parametry. Na co więc należy patrzeć przy zakupie? Pewnie na to, jaką mają długość i szerokość. Na dodatek ważne jest również to, jaki jest rodzaj zapięcia (na hak, z napinaczem itd.) i czy są odporne na działania czynników atmosferycznych (deszcz, mróz, upały). Pamiętajmy, że prawdopodobnie nie wystarczy nam jeden komplet. Przez to warto od razu zamówić większą liczbę pasów, by móc w danym dniu wybrać właściwe do ładunku, który będziemy musieli zamocować. Jeżeli posiadamy flotę aut transportowych, to w każdym z nich musi znajdować się przynajmniej kilka pasów.

Zapewne pod tym odsyłaczem (http://maragency.pl/kategoria/zbiorniki-naziemne/pp-pe-okragle/14) informacje w tamtym miejscu zawarte bardzo Cię zaciekawią i dowiesz się dużo świeżych, podobnych informacji, które oczekują na Ciebie właśnie tu.

Powinniśmy też mieć na uwadze to, że powinny one spełniać wymagania Unii Europejskiej. Będzie to potwierdzone właściwymi atestami, które powinny być dołączone do każdego pasa.

Warto pamiętać także o tym, że na terenie Niemiec i Austrii wymagane są taśmy o wyższych parametrach STF (standard tension force), co oznacza w praktyce nominalną siłę napięcia. Jeżeli nasza spółka jeździ za granicą, warto uwzględnić te informacje w czasie zakupu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*