W wielu zakładach czy innych ośrodkach pracy jest zapotrzebowanie na kurtyny, by przegradzać pewne przestrzenie

No Comments
W przeróżnych miejscach pracy niełatwo jest uzmysłowić sobie, by zawsze montować drzwi. Toteż dobiera się inne, często lepsze rozwiązania.
Zapewne nawet nie przykładamy uwagi do takich szczegółów, ale nie zawsze w różnego rodzaju miejscach są zamontowane drzwi.

kurtyny paskowe

Autor: Comrade King
Źródło: http://www.flickr.com

Często są one nawet niewskazane, gdyż bardziej zawadzają. Wtedy wybiera się prędzej kurtyny paskowe. Są one rewelacyjnym rozwiązaniem dla takich przestrzeni jak warsztaty, myjnie czy zakłady pracy (cukiernie, ubojnie). Przesłony z PCV są wyśmienitym wyjściem również dlatego, że wygodnie się je myje oraz są niezwykle higieniczne. Wystarczy zaledwie normalny środek dezynfekujący i woda. Jeśli zamówimy prześwitujące paski, wówczas ułatwi to także poruszanie się ludzi. Będziemy widzieć, jeżeli ktoś będzie nadchodził z przeciwnej strony. Tym bardziej będzie to potrzebne, jeżeli dla przykładu na wielkich halach poruszają się wózki widłowe. Uchronimy się wtedy przed zbędnymi kolizji. Ważne jest, by decydować się na paski z okuciami.

Jeśli uważasz, że taki artykuł jest godny zainteresowania, sprawdź na serwisie (https://mata-ochronna.pl/) inne tego typu informacje – z pewnością także okażą się dla Ciebie wartościowe.

Poza tym mamy możliwość wybrać wysokość oraz szerokość pasków zależnie od naszego zapotrzebowania. Zazwyczaj kupuje się kurtyny do własnego montażu. Jest on dość łatwy. Jeżeli jednak nie chcemy tracić na to czasu, to możemy zatrudnić ekipę, która szybko załatwi to za nas.

Co bardzo ważne — poszczególne paski możemy w razie potrzeby dokupić osobno. Ich dodanie do całej kurtyny także nie będzie zajmować zbyt dużo czasu. Pamiętajmy, że do montażu kurtyny potrzebujemy także akcesoriów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*