Co powinien zapewnić klientom profesjonalny deweloper?

No Comments
Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie, należy mieć na uwadze tego typu czynniki jak jego lokalizacja czy standard. Gdy już to zrobisz, przekonasz się, że pod niemal wszystkimi względami lepiej jest korzystać z oferty przygotowanej przez dewelopera.
Bardzo istotny jest jego właściwy wybór, gdyż od tego jest zależny nie tylko standard wykonania robót budowlanych, ale również bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

system wentylacji

Autor: Kecko
Źródło: http://www.flickr.com
Sęk w tym, że niestety istnieją na rynku tacy przedsiębiorcy, z którymi lepiej nie wchodzić w żadne układy. Ponadto dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia ważne jest to, czy deweloper pomaga w załatwianiu formalności wiążących się z chociażby zaciągnięciem kredytu na nieruchomość oraz to, czy może zaproponować coś więcej, niż tylko nieruchomość. Kupno mieszkania jest dość złożone, więc wstępnie trzeba dokładnie porównać oferty różnorodnych przedsiębiorców. Niezwykle użyteczna jest także znaczna cierpliwość. Istnieją okoliczności, w których to, co u jednego developera jest czymś standardowym, u odmiennego jest dodatkowo płatne albo znajduje się dopiero w bliżej nie sprecyzowanych planach. Warto jest zatem spytać, co konkretnie jest wliczane w cenę nabywanego mieszkania.
inteligentny budynek

Autor: Joseph Nicolia
Źródło: http://www.flickr.com
Działania prowadzone przez dewelopera nie powinny ograniczyć się wyłącznie do przekazania bankowi wszystkich potrzebnych dokumentów inwestycyjnych.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod tym linkiem i czytaj więcej narożniki rozkładane na ów temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Dobry inwestor budowlany może również dać nabywcy listę banków i doradców kredytowych. Inwestor budowlany może mieć podpisane umowy z różnymi bankami tak, aby w konsekwencji klient mógł liczyć na nieco lepsze warunki kredytowania.

Poza tym inwestor może dbać o szybkie oddanie wszystkich wymaganych dokumentów do instytucji finansowej tak, żeby zredukować czas potrzebny do odebrania kluczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*