Obrót nieruchomościami we Wrocławiu

No Comments
Wrocław jest bardzo różnorodnym miastem, co można zaobserwować na przykładzie wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Jest to miasto słynne z sporych ośrodków akademickich, gdzie zagraniczne firmy branży elektronicznej tworzą własne filie. Ponadto jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i relaksujących miejsc. Blokowiska graniczą tam z nowoczesnymi apartamentowcami i pięknymi, starymi kamienicami. Jest to idealny rynek dla firm deweloperskich, oprócz tego jest to miasto otwarcie wspomagające różnorodne inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców

.

nieruchomość

Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com

Większą część miejscowego rynek tworzą lokale do wynajęcia (tu znajdziesz lokale do wynajęcia), Wrocław jako że jest ośrodkiem studenckim posiada do zaoferowania duża paletę mieszkań studenckich i kawalerek w niedużej odległości od śródmieścia. Większość z nich jest wynajmowana przez jednostki prywatne. Na chwilę obecną trwają prace mające na celu adaprtację starego akademika blisko Placu Grunwaldzkiego. Jest to inwestycja pionierska w tym segmencie rynku. Powstają tam bowiem niedrogie mikroapartamenty dla studiujących o zasobniejszych kieszeniach. W efekcie apartamenty będa miały powierzchnię kilkunastu metrów kwadratowych, cechuje je umiejętne zagospodarowanie tak małej przestrzeni i niezwykle korzystna cena. Studenci twierdzą jednak, że nabycie tego rodzaju mieszkania przekracza budżet przeciętnego żaka. Niewykluczone jednak, że firma deweloperska zechce też wynajmować niektóre pomieszczenia w tym obiekcie.


Wyświetl większą mapę

Jak zgodnie mówią deweloperzy, Wrocław jest także bardzo dobrym rynkiem sprzedaży lokali i ekskluzywnych apartamentów.

Chciałbyś znaleźć coś podobnego na omawiany w tym miejscu temat? Kliknij ten link – ta wiarygodna witryna (https://jeger.pl/efekty-dekoracyjne-do-scian/487-jeger-trawertyn-wapienny.html) z pewnością rzuci nowe światło.

Większość ksoztownych lokali jest sprzedawana na pniu, czego dowodem są chociażby przedsięwzięcia blisko Mostu Uniwersyteckiego (lokale z dostępem do przystani łodzi motorowych) czy Wyspy Słodowej. Bardzo dobrym przykładem są również mieszkania w najwyższym obiekcie we Wrocławiu – Sky Tower, które cieszą się ogromną popularnością wśród najbogatszych nabywców. Na peryferiach miasta powstaje kilka osiedli uksusowych lokali czy domów szeregowych, zazwyczaj strzeżonych, z dostępem do miejsc parkingowych i różnorodnych atrakcji jak np. placów zabaw (więcej – ). Duże koszty nie odstraszają nabywców, dla których liczy się korzystna lokalizacja oraz wystrój wnętrza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*