Bidet – co to jest no i na co konkretnie mu tak nazywana “deska bidetowa”?

No Comments
Czym dokładnie jest napomknięty w temacie bidet? Do czego konkretnie może służyć oraz jak dużo może kosztować? A deska bidetowa? Na co w ogóle jest no i po co ją zakładać? To wszystko oraz jeszcze więcej bez nawet najmnejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego najnowszego – świeżo co wydzierganego – felietonu!
Wbrew pozorom nie każdy spośród nas w ogóle wie, czym jest bidet.

deska bidetowa

Autor: waferboard
Źródło: http://www.flickr.com
A jest to w rzeczywistości połączenie sedesu wraz z standardową umywalką – no i nie chodzi tu tylko o wygląd wspomnianego bidetu, który to instaluje się dokładnie tak samo jak każdą muszlę klozetową (czyli ma możliwość być wiszący lub stojący) no i który na dodatek ma zainstalowany kran, tak jak dosłownie każda umywalka – który służy przede wszystkim do utrzymania higieny w okolicach krocza w wygodnej, siedzącej pozycji, bez konieczności rozebrania się. Czym jednakże jest w takim razie wspomniana deska bidetowa? A więc pełni ona funkcję dokładnie taką samą co napomknięta wyżej deska klozetowa – ma za zadanie zakryć wewnętrzną stronę naszego bidetu, czyniąc otoczenie wizualnie bardziej “czystym” i sterylnym nie jedynie dla oka, ale również i dla wszystkiego dookoła, albowiem jak to wiemy bakterie przenoszą się bardzo łatwo, a takiego rodzaju “ochrona”, za każdym razem je ograniczy.

Masz ochotę uzyskać świeże fakty na konkretny temat? To obejrzyj www (https://hagerhome.pl/), na pewno dostarczy Ci mnóstwo pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w Twej głowie.

Co do kwestii powiązanej z cenami, to bidet może kosztować nas od kilku setek po nawet powyżej tysiąca, zaś deska bidetowa est to tak naprawdę wydatek dodatkowych kilku setek, albowiem ich cennik wygląda dokładnie tak samo co ten tyczący się desek klozetowych (a więc wcale nie bywa tak tani, jakbyśmy chcieli).

Należy tu zapamiętać, że deskę bidetową trzeba dobrać odpowiednio do posiadanego modelu bidetu, gdyż jak to w przypadku sedesów, tak równiez i tutaj mamy przeróżne wymiary i kształty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*