Który projekt budynku wybrać?

No Comments
Katalogi z projektami domków jednorodzinnych oferują bezgraniczną ilość rozwiązań. Możemy nabyć projekt budynku z garażem, podpiwniczeniem czy też bez, w technologii murowanej.
Możemy także zamówić indywidualny projekt domku.

Plandeka na samochodzie
Najciekawsze projekty domów znajdziemy w internecie.

Zainteresował Cię wpis tekst? To przejdź do oferty dmuchawy bocznokanałowe, by zaznajomić się z dodatkowymi info na ten temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Przy takowym wachlarzu możliwości nietrudno się pogubić. Ciekawych parcel jest niestety mniej aniżeli planów, dlatego najpierw rozejrzyj się za ciekawym terenem, zaś dopiero potem poszukuj projektu domku. Plan miejscowy to druga wytyczna, do jakich będziesz musiał dostosować własny projekt. Będąc na działce, rozejrzyj się dookoła po czym zadaj sobie następujące pytania: Jakiego rodzaju jest jej otoczenie? Jak musi wyglądać bryła domku, ażeby zgrabnie wpisała się w otoczenie oraz nawiązywała do sąsiedztwa?

Pufa czy stolik?

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Jeśli przewidujesz zamieszkać wśród zieleni, dla przykładu przy lesie, pomyśl o takim planie domku, w którym dom “otwiera się” na dobrodziejstwa przyrody, będzie zaciszny a także sprzyja poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Na etapie koncepcji, pomocne okaże się zrobienie fotograficznej panoramy, o kadrze obejmującym otoczenie. Na panoramę można wstawić wyselekcjonowaną elewację projektu domku i dzięki temu zwizualizować sobie jego współgranie z otoczeniem. Rozpatrz swoją teraźniejszą sytuację.

Odpowiedz na kwestie: Ile osób docelowo ma osiedlić się w nowym domku? Czy domek będzie połączony z pracą zawodową? A może będzie miejscem rodzinnych zgromadzeń? Czy założyć większą powierzchnię ogólnodostępną – salon, jadalnię, ponadplanowy gościnny pokój wraz z łazienką? Czy jest nieodzowny garaż, czy też wystarczy wiata?

Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*