Lampa owadobójcza używana w najrozmaitszych otoczeniach

No Comments
Nadchodzi czas gdy przeróżnego rodzaju insekty skutecznie uprzykrzają nam bytowanie. Aktualnie możemy się zaopatrzyć w skuteczne urządzenia zwalczające owady.

Lampa owadobójcza działa na takiej zasadzie, że owady są wabione do lampy światłem ultrafioletowym o należytej długości fali.

Sądzisz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Super, więc z pewnością szczegóły tu transport wrocław zamieszczone też Cię zainteresują.

Owady zwabione są likwidowane na siatce elektrycznej, nazywanej także rusztem, albo tak jak ma to miejsce w lampach owadobójczych z wkładem lepnym, przyklejają się do wkładu pokrytego nieschnącym lepiszczem. W przypadku lamp z tradycyjną siatką, martwe insekty są gromadzone w tacach umiejscowionych w dolnej części lampy owadobójczej.

porady

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest mnóstwo owego rodzaju urządzeń, z których jedne mniej, pozostałe bardziej skutecznie radzą sobie z wszelakiego rodzajami owadów jak komary, muchy, czy osy. Lampa owadobójcza z uwagi na specyfikę może być wykorzystywana w różnych środowiskach, przy czym w niektórych z nich wymagane są właściwe certyfikaty. W największym stopniu wrażliwa jest gałąź spożywcza, gastronomiczna, gdzie stawiany jest nadzwyczajny nacisk na czystość i estetykę, jak również bezpieczeństwo aktywności używanych lamp na owady. O skuteczności lamp owadobójczych świadczy przede wszystkim doświadczenie wytwórców podparte należytymi testami, jakie ma w później wpływ na stan użytych surowców, jak również na rodzaj i moc lamp.

Dokumentem zrealizowania każdych przesłanek są certyfikaty przekazywane przez instytucje badawcze, których wieloletnie doświadczenie przy wykorzystaniu zaawansowanych, współczesnych sprzętów pomiarowych przesądza o klasie towaru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*