Nowe inwestycje na Pomorzu

No Comments
Na rynku od początku roku obserwujemy spadek cen nieruchomości. Gdańska ta tendencja obniżkowa nie ominęła. Średnio za m2 mieszkania zapłacimy teraz 6000, to sporo taniej niż w 2011 o podobnej porze. W kwestii willi jest jeszcze bardziej korzystna pora dla kupujących. Tu opłaty za metr spadły aż o 500 złotych. Aktualnie należy wyłożyć przeciętnie 4600 za metr kwadratowy. Czyli zarówno jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową skłonność.

Gdańsk

Autor: MrSco

Niezbędne informacje cenowe już poznałeś. Teraz zostaje trudne pytanie – gdzie zamieszkać w stolicy Pomorza? To niezwykle ważny zakup na długi czas, stąd nie można niczego czynić pochopnie.

Zachęcam, aby sięgnąć po notes i wypisać swoje preferencje, a następnie zestawić je z aktualnymi ofertami.cięcie (dodaj serwis do stron zaufanych)Znajdziesz je naturalnie w Internecie, po wklepaniu takich słów, jak na przykład „mieszkania w Gdańsku”. Oceń drobiazgowo swoje warunki – jak wiele osób liczy twoja rodzina, czy wychowujesz latorośle. To kluczowe, by maluchom zapewnić prawidłowe realia na dojrzewanie. Muszą dostać dostęp do dobrych szkół, placów zabaw i przyrody. Jeśli jesteś osobą starszą, bez wątpienia pokochasz zaciszne peryferie miasta.

Dla mieszkańców świeżo po studiach, układających sobie życie, polecam osiedlenie w ścisłym środku Gdańska. Taki rejon zapewnia dostęp do wszelkich atrakcyjnych miejsc oraz błyskawiczny dojazd do miejsc pracy. Powab podwyższa bliskość pomników historii Starego Miasta. Nie bez znaczenia jest także wygodny transport na podmiejską plażę.

Fajną ofertą, która jednoczy zarówno komfortową komunikacją z centrum, jak i zieloną okolicę, okazuje się osiedle Maćkowy. To naprawdę miły i cichy region miasta, idealny dla ludzi doceniających ucieczkę od chaosu. Potężnym plusem osiedla są koszty. Cztery kąty tam znajdziesz już od czterech tysięcy za m2, dużo taniej, niż w sercu miasta. Deweloper (zobacz dewelopera: )sprzedaje tam nowoczesne nieruchomości mieszkaniowe i willowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*