Tag: domu

domu

Jakiego typu drzwi wejściowe zakupić?

No Comments
Kupując drzwi wejściowe do domku, szczególną uwagę trzeba kierować na 3 parametry, to jest: ochronę akustyczną, termoizolacyjność i wytrzymałość na potencjalne włamanie.
By zewnętrzne drzwi doskonale zabezpieczały przed ziąbem, muszą być również znakomicie dostosowanie do ościeżnicy.

Read More

Tags: , ,

Innowacyjne ocieplenie na każdą kieszeń

No Comments
Budowanie domu to prawdziwe wyzwanie pod każdym względem. Dlaczego? Wymaga bowiem dobrego pomysłu, dużych nakładów pieniężnych i niezłomnej woli. Niezwykle ważne jest również czerpanie z najnowocześniejszych technologii.
Dzisiaj stawianie domu bardzo się różni od sposobu, jak robili to nasi dziadkowie – generalnie zasady są takie same, pod względem konstrukcyjnym mało się zmieniło, jednak ogromną różnicę robi stosowanie dostępnych dzisiaj materiałów, które w znaczący sposób ułatwiają i przyspieszają prowadzone prace, a poza tym znacząco wpływają (rzecz jasna w pozytywny sposób) na trwałość budowli.

Read More

schody z jesionu, wytwórca schodów drewnianych

No Comments
Producent schodów drewnianych wykorzystuje przeróżnego gatunku drewno drzew liściastych. Częstokroć wykorzystuje się do tego celu drewno jesionowe. Jest to jeden z najstarszych rodzajów drzew. Schody jesionowe stanowią nie tylko składnik funkcjonalny, ale dodatkowo mogą być wyszukanym elementem dekoracyjnym zwłaszcza, kiedy umiejscowione są w pokoju dziennym bądź w przedpokoju.

Read More

Atuty mieszkania w dużym mieście

No Comments
Jeśli zdecydujemy się na kupno mieszkania w większej miejscowości możemy liczyć na wiele wygów, których nie zaznamy decydując się na mieszkanie w małej miejscowości. Duże miasto oferuje nam sporo atrakcji. Podstawowymi plusami mieszkania w takim miejscu są oczywiście liczne rozrywki, z których mamy możliwość korzystać bez konieczności jechania kilkudziesięciu kilometrów w jedną stronę.

Read More