Tag: działka

działka

Kiedy powinno się skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego?

No Comments
Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach bądź rodzinie otrzymaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z określeniem ich bodaj przybliżonej ceny nie powinno być trudności. Niemniej taka kłopot może wyłonić się w sytuacji, jeśli naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal lub działka. Sami raczej nie będziemy potrafili profesjonalnie oszacować ich rynkowej wartości. Nie jesteśmy w stanie sprecyzować właściwej wyceny naszej działki.

Read More

Wrocławski rynek mieszkaniowy – najświeższe trendy

No Comments
Jednym z największych, a zarazem najpiękniejszych miast polskich jest Wrocław. Jego szczególny urok wynika na przykład z tego, że położony jest przy brzegu Odry. Przez Wrocław przepływa sama Odra i wiele jej odnóg, do Wrocławia należy także wiele wysp na Odrze. Dzięki temu w mieście znajduje się bardzo dużo mostów, co czyni go bardziej urokliwym. Dużo mostów to zabytki, wywołujące zachwyt turystów.

Read More

Już teraz zobacz projekty basenów wstukując w wyszukiwarkę baseny producent!

No Comments
Na obecną chwilę coraz więcej osób ma trudność z zakupem odpowiedniej parceli pod budowę domku. Oczywistym jest, iż każdy chce, żeby posiadała ona regularne wymiary, była duża, zlokalizowana w pięknym otoczeniu oraz w szczególności była niedroga. Bardzo trudno jest odnaleźć działkę, która ma te wszystkie cechy. O wiele łatwiej by było, gdyby ostatni aspekt nie był brany pod uwagę. Read More

Tags: , ,

Poprzeglądaj strony online , a także dowiedz się co może przydać się Tobie!

No Comments
Jesteś na finiszu wznoszenia domu jednorodzinnego? Na pewno niezmiernie się radujesz, że najgorsze już za Tobą. Aktualnie na Twojej głowie już jedynie kupno urządzeń elektrycznych oraz pozostałych gadżetów, jakie dodadzą temperamentu Twojej posiadłościpierwszą kwestią którą winniśmy zrobić po zakończeniu budowy domu jest wybudowanie zagrodzenia. Jest to niezmiernie ważne, bowiem dziś co krok słyszy się o złodziejach oraz osobach czyhających na prosty zysk.

Read More