Tag: ogrzewanie

ogrzewanie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych kotłów na pallet oszczędzimy na energii oraz czasie

No Comments
W czasie kryzysu oraz niedostatku środków na byt, każdy stara się oszczędzać na większych kosztach, jakie z jednej strony są konieczne, zaś z drugiej przyprawiają nas o boleść głowy, gdy widzimy rachunek. Niejednokrotnie stajemy w takiej sytuacji jeśli idzie o ogrzewanie naszego budynku.

Read More

Konieczne materiały do termoizolacji swojego budynku

No Comments
Odpowiedniego rodzaju materiały dają możliwość na idealne wykończenie domu. Prawda jest jednak taka, że powinniśmy faktycznie wiele wiedzieć, bo bywa, że można postawić na tańszy materiał, a bywa, że należy wybrać coś droższego. Ciekawym rozwiązaniem w tych czasach są maty termoizolacyjne. Ich bardzo dużą zaletą jest łatwość w montażu.

Read More

Czemu opłaca się rzetelnie ocieplać budynki

No Comments
Znaczący aspekt każdego energooszczędnego domu to dobre ocieplenie. Do ocieplania surowych ścian nowych budynków stosuje się różne metody. Dobrze ocieplony dom to duże oszczędności, zwłaszcza podczas mroźnej zimy. Poprawny proces ocieplania ścian powinno się wykonać fachowo etap po etapie. Przeważnie w tym celu dobrze jest zatrudnić fachową firmę budowlaną. Często zdarza się, że właściciele domów chcą samodzielnie wykonać całką pracę, jednakże nie mają należytego doświadczenia.

Read More

Przepisy i certyfikaty energetyczne – ochrona środowiska w budownictwie

No Comments
Certyfikaty energetyczne są weryfikacją jakości użytkowej i rynkowej budowli lub lokalu. To zaświadczenie, które ma prawo wystawić tylko specjalista. Przedstawia zapotrzebowanie energii koniecznej do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku bądź pomieszczeń. Do elementów zapotrzebowania na energię wchodzą: ogrzewanie, ciepłą wodę, wentylację i klimatyzację.

Read More

Osuszacze powietrza – jaki kupić?

No Comments
Zbyt duża wilgoć to problem, jaki spędza sen z powiek wielu lokatorom. Wilgotne mury mogą być przyczyną powstawania pleśni oraz grzybów. Wilgotne Mury to także podwyższone koszty ogrzewania, nieprzyjemna woń czy też opóźnienia w robotach remontowych.
Często najprostszym rozwiązaniem jest Kupno osuszaczy .

Read More