Tag: oświetlenie

oświetlenie

Praktyczne czy z klasą? – oświetlenie w Twojej kuchni

No Comments
Kuchnia to miejsce w którym spędzamy dużo czasu. To pomieszczenie w mieszkaniu. To tutaj przebywamy z rodziną, rozmawiamy o codziennych sprawach, czasem rozwiązujemy problemy, przyjmujemy krewnych i oczywiście gotujemy smaczne dania. Z tych oto powodów oświetlenie kuchni to ważna rzecz i należy je projektować już w chwili remontowania mieszkania.

Read More

Nowoczesny budynek -innowacja na rynku nieruchomości

No Comments
Ostatnio dużo się słyszy o tak zwanych inteligentnych domach. Wówczas nasze mieszkanie staje się niezwykle funkcjonalną i przyjazną dla mieszkańców przestrzenią, gdzie wszystkie najważniejsze czynności, które każdego dnia zabierają nam sporo czasu zostają zautomatyzowane i podlegają kontroli właściciela posiadłości. Inteligentny dom ma zagwarantować domownikom przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo, ma też dostosować się do naszych potrzeb.

Read More

Czy warto wybierać lampy LED?

No Comments
Oświetlenie energooszczędne jest raczej codziennością, jednak mało wiemy jeszcze o ledowych żarówkach. Czy warto zainwestować w nowoczesne oświetlenie? Ostatnio na rynku można kupić żarówki LED i ciągle są rzeczywistym hitem. Cena jednak jest zdecydowanie wyższa niż typowych żarówek, więc ostrożnie traktujemy zakupy. Nie da się jednak ukryć, że świetlówki LED mogą obniżyć zużycie energii nawet o 90%.

Read More

Odszukaj wymarzone lampy które będą najlepsze do Twojego domu?

No Comments
Od czasu gdy Edison wynalazł obecną żarówkę głównym elementem wyposażenia wszystkich domów i mieszkań stały się lampy. Przez minione lata ukazywały się nowe wzory i modele, ale ich funkcja cały czas jest taka sama, czyli oświetlenie pomieszczeń. Dzisiaj lampy są również elementem ozdobnym, dobieranym do wnętrza i charakteru mieszkania, dlatego też projektanci bez przerwy wymyślają coraz to nowe linie wzornicze i serie.

Read More

Lampy – najnowsze trendy w oświetleniu

No Comments
Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – śpiewał Kazik. I trzeba się z tym zgodzić. W naszym kraju czas jesienno-zimowy trwa bardzo długo natomiast ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni jest niewystarczająca co bardzo negatywnie przekłada się na nasz nastrój. Depresja oraz brak energii dopada nas znacznie częściej i silniej niż latem. Można poprawić tę sytuację zwiększając należytą ilość światła sztucznego, a asortyment tutaj jest ogromny.

Read More