Tag: rodzina

rodzina

Nowe inwestycje na Pomorzu

No Comments
Na rynku od początku roku obserwujemy spadek cen nieruchomości. Gdańska ta tendencja obniżkowa nie ominęła. Średnio za m2 mieszkania zapłacimy teraz 6000, to sporo taniej niż w 2011 o podobnej porze. W kwestii willi jest jeszcze bardziej korzystna pora dla kupujących. Tu opłaty za metr spadły aż o 500 złotych. Aktualnie należy wyłożyć przeciętnie 4600 za metr kwadratowy. Czyli zarówno jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową skłonność.

Read More

Które osiedle we Wrocławiu wybrać?

No Comments
Stolica Dolnego Śląska jak przystało na jedne z większych miast w Polsce ma wiele mieszkań na rynku pierwotnym. Deweloperzy starają się bardzo, by na mapie tego miasta, co jakiś czas pojawiały się nowe osiedla, a przez to i nowe mieszkania we Wrocławiu, które są bardzo szybko rozchwytywane przez ludzi chcących zamieszkać we Wrocławiu. Do jednych z deweloperskich strzałów w dziesiątkę trzeba zaliczyć osiedle mieszkaniowe. To fajnie przemyślane osiedle, zostało zaplanowane w bardzo dobrym miejscu, jeśli spojrzymy na nie pod względem dostępności komunikacyjnej.

Read More

Centralne odkurzacze wsparciem dla uczuleniowców

No Comments
Jak wykazują testy, co piąty mieszkaniec Europy skarży na alergie wywołaną przez kurz, pyłki i innego rodzaju roztocza. Dotąd nie było sposobu, aby się ich wyzbyć nie tylko na zewnątrz, ale również w swoim domu lub mieszkaniu. Owszem, obecnie są dostępne nawilżacze powietrza z systemami oczyszczającymi, te jednak nie działają w pełni. Tak samo przeciętny odkurzacz nie usunie kurzu i roztoczy, owszem wyczyści pomieszczenie ze zbędnych okruchów, ale kurz może jedynie rozproszyć.

Read More