Tag: schody

schody

Bardzo stylowe schody strychowe

No Comments
Porządnie dobrane schody strychowe umożliwiają prędkie i pewne wejście na poddasze, a równocześnie jest możliwość je schować, kiedy ich nie używamy. Sprawdzą się zarówno na strychach użytkowanych, jak i takich, na które wstępujemy rzadko. W zależności od wymogów, jest możliwość wybrać schody montowane na stałe albo zginane, te drugie są w szczególności rekomendowane do poddaszy niezamieszkanych. Jest możliwość wybrać schody drewniane lub metalowe, a także wyposażone w dodatki specjalne, jak np. barierka, która zapewnia pewne użytkowanie.

Read More

Wybierz odpowiednie schody do stylu swojego domu

No Comments
Wszyscy pragniemy mieć doskonale urządzone mieszkanie. W dobrze zagospodarowanych wnętrzach nie tylko dobrze się mieszka i odpoczywa. Dom urządzony ze smakiem to także powód do dumy dla jego gospodarzy, zatem robimy co w naszej mocy, aby zapanowała w nim oryginalna aura. Najtrudniejsze zadanie czeka na nas na samym początku, kiedy aranżujemy nasze wnętrza od podstaw. Odpowiednio wcześniej powinniśmy wszystko sobie mądrze zaplanować. Potem trzeba wypełniać dany plan punkt po punkcie. Jeśli wszystko sobie odpowiednio zawczasu przemyślimy, unikniemy potem stylistycznego bałaganu.

Read More

Eleganckie schody kręcone idealne do nowoczesnych aranżacji

No Comments
Niezbędnym fragmentem domu piętrowego są oczywiście schody, bez których trochę trudno byłoby nam dostać się na drugie piętro. Schody są niezwykle ważkie w całym domu, chociaż oprócz funkcjonalności, warto zadbać też o ich interesujący, innowacyjny oraz modny design. Schody w domu mogą być także interesującą ozdobą, jaka nada całej aranżacji nadzwyczajnego i niepowtarzalnego charakteru.

Read More