Tag: sprzątanie

sprzątanie

Trzeba sprawdzić co przyda się w każdym domu

No Comments
Kiedy stoimy właśnie przed zaczęciem prac, które mają przyprowadzić nas do postawienia wymarzonego domu, to bez wątpienia należy się zastanowić, jakie nowoczesne rozwiązania możemy w nim wykorzystać. Może dobrze będzie, jeżeli zamontujemy ogrzewanie podłogowe, a może równie dobrym planem będzie założenie odpowiedniego odkurzacza, który za pomocą sieci rur włożonych w ścianę oraz za pomocą centralnego napędu zamontowanego w kotłowni zezwoli nam sprzątać, bez potrzeby zmiany worków oraz przechowywania tradycyjnego odkurzacza w szafie, gdzie jedynie zajmowałby miejsce?

Read More

Wspólnota mieszkaniowa – zadania

No Comments
Nabywając mieszkanie w bloku mieszkalnym właściciel z automatu zostaje jednym z członków wspólnoty. Wydawać się to może nieco dziwne, ale tak jest naprawdę. W czasie budowania obiektu developer jest jedynym właścicielem działki, a w momencie sprzedaży mieszkań na praktycznie każdego z lokatorów jest przekazana własność nabytego lokalu.

Read More

Organizowanie imprez masowych to duże działanie

No Comments
Niezależnie od tego czy jest to zwykły koncert, festiwal muzyczny czy mecz, organizacja musi być dopięta na ostatni guzik. Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie należy zadbać o najmniejszy szczegół, o bezpieczeństwo uczestników, zorganizowanie punktu z jedzeniem, należy zsynchronizować wszystkie służby, a w końcu – już po wydarzeniu – wszystko posprzątać.

Read More