Tag: transport

transport

Garść najważniejszych danych w odniesieniu do klimatyzatorów

No Comments
Klimatyzator to takie urządzenie, które przynosi nam ukojenie przede wszystkim w czasie niezwykle gorących dni. Jego skuteczność funkcjonowania jest zależna od dużej ilości czynników.
Jeśli decydujemy się na urządzenia typu split, które są połączeniem dwóch jednostek (wewnętrznej i zewnętrznej), to powinniśmy zadbać o ich odpowiednie rozmieszczenie, przede wszystkim jednostki znajdującej się wewnątrz pomieszczenia.

Read More

Nowe inwestycje na Pomorzu

No Comments
Na rynku od początku roku obserwujemy spadek cen nieruchomości. Gdańska ta tendencja obniżkowa nie ominęła. Średnio za m2 mieszkania zapłacimy teraz 6000, to sporo taniej niż w 2011 o podobnej porze. W kwestii willi jest jeszcze bardziej korzystna pora dla kupujących. Tu opłaty za metr spadły aż o 500 złotych. Aktualnie należy wyłożyć przeciętnie 4600 za metr kwadratowy. Czyli zarówno jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową skłonność.

Read More

Czym są przenośne ogrodzenia i panele ogrodzeniowe, do czego mogą służyć i jak są wykorzystywane w budownictwie do osiągnięcia wymiernych skutków?

No Comments
Potrzebujesz właściwego urządzenia budowlanego? Chcesz kupić ogrodzenia przenośne i zastanawiasz się gdzie się pójść? Zobacz co oferuje rynek w tym zakresie.
Przenośne ogrodzenia znajdujące się w propozycji wielu sklepów budowlanych dostarczane mogą być przez tych wiodących dystrybutorów ogrodzeń tymczasowych.

Read More