Tag: wnętrz

wnętrz

Elementy wykończenia każdego bez wyjątku budynku mieszkalnego, jakie to note bene są najważniejsze.

No Comments
Ten, kto remontował mieszkanie lub jest na etapie jego odbioru jest poinformowany doskonale o tym, że elementy wykończeniowe każdego budynku mieszkalnego okazują się de facto najistotniejsze. Z tego powodu słusznie jest się decydować jedynie na te, jakie pochodzą od wyjątkowo cenionych dystrybutorów.

Read More

Odbiór techniczny mieszkania – rady

No Comments
Podpowiadamy, w jaki sposób przeprowadzić odbiór techniczny nowego mieszkania na własną rękę. Na co zwrócić uwagę w trakcie odbioru technicznego mieszkanka, co wziąć z sobą na odbiór, które sygnalizować usterki.
Najlepiej jeżeli na odbiór mieszkania możemy zabrać doświadczonego inżyniera albo jednostkę remontową, która będzie wykańczać nasze mieszkanie.

Read More

Jaki system klimatyzacji będzie dobry, jeśli nie ma miejsca na instalację wielu zewnętrznych jednostek?

No Comments
Do wyboru mamy wiele typów klimatyzacji. Od tego typu sprzętów, które gwarantują chłód w jednym pomieszczeniu do całych mini-systemów, które pozwalają na “elastyczność” w urządzeniu cieplnego komfortu w mieszkaniu lub w budynku jednorodzinnym.
Przeróżne systemy klimatyzacji różnią się niezwykle między sobą.

Read More

Jakie wewnętrzne drzwi kupić?

No Comments
Drzwi potrafią “wtopić” się w wystrój mieszkania i być nieomalże niedostrzegalne, czy też stać się ciekawym elementem aranżacji mieszkania.
Jeśli idzie o drzwi nowoczesne, ich wybór jest współcześnie tak wielki, iż bez większego trudu dobierzemy je do wystroju pomieszczenia i do naszego gustu.

Read More